Garmażerka

/
Garmażerka

Przez żołądek do serca – Garmażerka Dębowego Dymu

Garmażerka Warszawa Podstawą dobrego samopoczucia jest właściwa dieta, a ta nie jest możliwa bez dobrych produktów. I te właśnie znajdziecie w naszych sklepach Dębowy Dym! Specjalizujemy się w tym, co jest naturalne i tradycyjne, rozumiemy też, że przez ciągłe życie w biegu trudno jest przygotować pełnowartościowe obiady w domu. Wyroby garmażeryjne w Warszawie znajdziesz właśnie u nas, aż w 4 lokalizacjach – w Wilanowie, na Pradze, na Żoliborzu i na Mokotowie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientów do naszej dębowej oferty wprowadziliśmy produkty garmażeryjne:
  • pierogi;
  • zupy;
  • kotlety;
  • sałatki i surówki.
W trosce o najwyższą jakość oraz doskonały smak, gwarantujemy że produkty garmażeryjne dostarczane są codziennie do naszych sklepów, a same są przygotowywane ze świeżych i doskonałych jakościowo produktów.

Przerwa obiadowa z Dębowym Dymem, czyli produkty garmażeryjne takie, jak lubisz

Mimo, że najważniejszym posiłkiem dnia jest śniadanie, w naszej ofercie znajdują się doskonałe propozycje obiadowe. Pierogi – dokładnie takie, jak u mamy! Przygotowane z miłością, z doskonałej jakości produktów i przede wszystkim zgodnie z tradycyjnym kunsztem kulinarnym. Do pierogów proponujemy zupę – ugotowaną bez zbędnych konserwantów i polepszaczy smaków, zgodnie ze sztuką i polską tradycją. W Dębowym Dymie znajdziesz tak ukochaną przez wszystkich pomidorową, która zasmakuje także maluchom, jak i tradycyjny żurek na wędzonce czy barszcz, który doskonale skomponuje się z pierogami. Ponieważ nasze zupy przygotowywane są każdego dnia, oferta dzienna może się od siebie nieznacznie różnić – to dlatego, że chcemy dostarczyć ci tylko najlepszej jakości produkty!

Surówka do kotleta, czyli drugie danie dla najbardziej wymagających!

Jakie jest idealne drugie danie? Dla jednych jest to sztuka mięsa z kopytkami, dla drugich tradycyjny schabowy! Gwarantujemy, że nasze kotlety przygotowane są z najlepszej jakości mięsa, doskonale komponują się także z naszymi surówkami przygotowanymi z warzyw z ekologicznych upraw, od naszych sprawdzonych dostawców. A jeśli masz ochotę na coś delikatnego i lekkiego z pewnością pokochasz nasze sałatki – doskonałe na krótką przerwę w pracy będą smacznym posiłkiem, który zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia! Jak garmażerka w Warszawie – to tylko u nas. Sklep ekologiczny Dębowy Dym –  zapraszamy
Dania główne
KĄSKI Z INDYKA
15zł
KOTLET SCHABOWY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ MŁODĄ KAPUSTĄ
7zł
KOTLET MIELONY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ SURÓWKĄ Z MARCHEWKI I ZIELONEGO GROSZKU
20,00 zł
POLĘDWICZKI WIEPRZOWA W SOSIE ŚMIETANOWO-PIECZARKOWYM Z RYŻEM ORAZ SURÓWKĄ
25,00 zł
Zupy
KREM GRZYBOWY
9zł
KRUPNIK
7zł
Lunch
KRUPNIK + KOTLET MIELONY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ SURÓWKĄ Z MARCHEWKI I ZIELONEGO GROSZKU
25,00 zł