Nasze bistro

/
Nasze bistro

Bistro Dębowy Dym – domowa kuchnia, polskie specjały

dania na wynos wilanówWychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów Bistro Dębowy Dym w Wilanowie oferuje specjały polskiej kuchni, które przygotowujemy ze świeżych składników najwyższej jakości. Naszym Klientom oprócz obiadów na miejscu, dajemy możliwość zamówienia dania na wynos. Nasze Bistro jest ciekawym miejscem na kulinarnej mapie Warszawy – dzięki naszym daniom, które powstają z połączenia miłości do kuchni i tradycyjnych produktów – przywracamy tradycyjne smaki z dzieciństwa.

W pełni ekologiczne składniki – mięso, ryby, sery, nabiał, warzywa – dostarczane są do nas każdego dnia, co przekłada się na jakość oferowanych potraw. Wszystkie oferowane potrawy przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników dostępnych w naszych sklepach w oparciu o tradycyjne receptury. Co najważniejsze, naszych dań obiadowych oraz dań na wynos nie mrozimy i nie odgrzewamy, dzięki czemu nie tracą one swoich cennych składników odżywczych. Do przygotowywania nie wykorzystujemy sztucznych konserwantów, barwników ani regulatorów smaku. To, co nas wyróżnia to codziennie świeże dania będące gwarancją najlepszego smaku i aromatu.

Do skorzystania z gościnności naszego Bistro zachęcamy przede wszystkim osoby tęskniące za smakiem domowych specjałów. Przygotowywane przez nas dania na wynos, na miejscu oraz na zamówienie to prawdziwe bogactwo domowych smaków i niezapomnianych aromatów. Oferujemy szereg zróżnicowanych potraw: zupy, dania lunchowe i dania główne, których aromat przywodzi na myśl beztroskę dzieciństwa oraz obiady przygotowywane przez nasze mamy i babcie. W naszym Bistro każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. A po pysznym, zdrowym obiedzie, nasi Goście zaopatrzyć się mogą w tradycyjne specjały, wyprodukowane według domowych receptur.

Oprócz dań dostępnych w standardowym menu Bistro Dębowy Dym przygotowuje również szeroki wachlarz dań na indywidualne zamówienie. Klientów tęskniących za konkretnym smakiem z dzieciństwa, i nie tylko z dzieciństwa zachęcamy do składania zamówień. W zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań w naszym Bistro możemy przygotować pierogi, zupę grzybową, tradycyjne łazanki i wiele innych potraw.

Bistro Dębowy Dym zaprasza stacjonarnie na Wilanów – od poniedziałku do piątku w godzinach do 12:00 do 18:00.

Telefon: 660 255 129 – Zadzwoń i Zamów Już Teraz. Zapraszamy

Dania główne
KĄSKI Z INDYKA
15zł
KOTLET SCHABOWY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ MŁODĄ KAPUSTĄ
7zł
KOTLET MIELONY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ SURÓWKĄ Z MARCHEWKI I ZIELONEGO GROSZKU
20,00 zł
POLĘDWICZKI WIEPRZOWA W SOSIE ŚMIETANOWO-PIECZARKOWYM Z RYŻEM ORAZ SURÓWKĄ
25,00 zł
Zupy
KREM GRZYBOWY
9zł
KRUPNIK
7zł
Lunch
KRUPNIK + KOTLET MIELONY Z MŁODYMI ZIEMNIAKAMI ORAZ SURÓWKĄ Z MARCHEWKI I ZIELONEGO GROSZKU
25,00 zł