Sklep z zdrową żywnością - Praga

/
Sklep ekologiczny Praga

Dębowy Dym Praga

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 15:00

Tel. 882 911 791

Sklepy ze Zdrową Żywnością Dębowy Dym: Praga

skepy ze zdrową żywnością pragaWszystko zaczęło się od niewielkiego sklepiku na warszawskim Wilanowie. Dzisiaj docieramy z ofertą zdrowej żywności do kilku dzielnic, w tym Pragi. Sklep Ekologiczny Dębowy Dym to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie precyzyjnie wyselekcjonowane produkty i wyroby spożywcze – wszystkie pochodzące od sprawdzonych producentów, rodzinnych firm pielęgnujących ginące tradycje masarskie, lokalnych producentów serów i nabiału oraz rolników prowadzących uprawy ekologiczne. Współpracujemy z markami krajowymi i zagranicznymi, stale przestrzegając wysokich norm jakości dla produktów trafiających na półki naszych sklepów.

EKO Żywność: Szeroki wybór ekologicznych produktów spożywczych

Nasza oferta na EKO żywność to nie tyko warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. To także świeże mięso, świeże i wędzone ryby oraz pieczywo wypiekane bez sztucznych dodatków. Obok tradycyjnych wyrobów ekologicznych, w tym produktów ze znakiem DEMETER nasze sklepy ze zdrową żywnością oferują osobny dział z produktami wegańskimi oraz szeroki wybór smacznych produktów bezglutenowych.

Sklep Ekologiczny: Zdrowy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny

Klientów z Pragi zapraszamy pod adres Nowaka Jeziorańskiego 44. Lokalny Sklep Ekologiczny Dębowy Dym oferuje szeroki wybór naturalnych i smacznych składników – idealnych do przygotowania zdrowego śniadania, odżywczego lunchu i pysznego domowego obiadu. Każdego dnia zapewniamy Klientom starannie wyselekcjonowane, świeże produkty najwyższej jakości. Sezonowo oferujemy również świeże ryby, wybrane warzywa i owoce.