Sklep z zdrową żywnością - Wilanów

/
Sklep ekologiczny Wilanów

Dębowy Dym Wilanów & Bistro Dębowy Dym

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:30 – 20:00
Sobota 8:00 – 15:00

Tel. 664 804 070
wilanow@debowydym.pl

Bistro Dębowy Dym
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 20:00

Tel. 660 255 129

Dębowy Dym: Sklep Ekologiczny w Wilanowie

sklepy ze zdrową żywnością wilanówZdrowa żywność to najlepsze co możesz podarować sobie i swoim najbliższym. W trosce o najwyższą jakość oraz tradycyjny smak Twoich ulubionych potraw prowadzimy sklepy ze zdrową żywnością pod marką Dębowy Dym. Dębowy Dym to przede wszystkim tradycyjne wędliny i świeże mięsa, ryby, sery i nabiał, pieczywo, a także wyroby garmażeryjne. Naszą ofertę dopełnia EKO żywność – świeże warzywa pochodzące wyłącznie z ekologicznych upraw.

Tradycyjna zdrowa żywność

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie zdrowa żywność. Dlatego naszą ofertę Delikatesów Wialnów budujemy na bazie żywności tradycyjnej i ekologicznej pochodzącej od rodzimych i zagranicznych producentów. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na to, aby była to żywność EKO. W stałym asortymencie posiadamy produkty ze znakiem DEMETER. Nasze sklep ekologiczny oferuje również osobny dział z produktami wegańskimi oraz szeroki wybór produktów bezglutenowych.

Smaczna EKO żywność

Zależy nam na tym, aby oferowana przez sklepy ze zdrową żywnością Dębowy Dym żywność była ekologiczna, zdrowa i smaczna. To właśnie tęsknota za smakami z dzieciństwa stała się przyczynkiem do rozwoju marki Dębowy Dym, której historia rozpoczęła się od tradycyjnych wędlin i wyrobów masarskich.

Klientów z Wilanowa zapraszamy pod adres Al. Rzeczpospolitej 10. Delikatesy Wilanów – to tutaj działa również nasze Bistro, w którym oferujemy smaczne i zdrowe dania obiadowe. Dań obiadowych nie mrozimy i nie odgrzewamy, codziennie serwując świeże potrawy.

Delikatesy na Wilanowie

Znając wartość zdrowego żywienia otworzyliśmy specjalnie dla Ciebie delikatesy na Wilanowie, które zaopatrzone są wyłącznie w produkty wysokiej jakości. Codziennie dostarczamy świeże wędliny, mięso, ryby, sery, nabiał oraz różnego rodzaju produkty garmażeryjne. Nie martwiąc się o jakość możesz przyjść Delikatesów na Wilanowie i cieszyć się smakiem produktów, o których jakość zadbaliśmy specjalnie dla Ciebie. Klientów, którzy chcą ekologiczną żywność wprowadzić do codziennej diety, zapraszamy do odwiedzenia Delikatesów na Wilanowie. Zobaczysz u nas dokładność i staranność w doborze produktów. Delikatesy Mokotów to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wiedzą jak ważne jest odpowiednie żywienie i dbałość o jakość jedzenia.