Sklep ekologiczny - Żoliborz

/
Sklep ekologiczny Żoliborz

Dębowy Dym Żoliborz

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 15:00

Tel. 664 803 070
zoliborz@debowydym.pl

Zdrowa żywność na Żoliborzu: Sklep Ekologiczny Dębowy Dym

sklepy ze zdrową żywnością żoliborzZdrowa żywność to bogactwo smaków, aromatów i składników odżywczych. To wyroby wolne od uzdatniaczy, sztucznych dodatków i konserwantów. Właśnie taką żywność oferują sklepy ze zdrową żywnością marki Dębowy Dym. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują włoskie i hiszpańskie wędliny dojrzewające, świeże mięso, wędzone i świeże ryby, a także sery i nabiał. Ofertę dopełnia EKO żywność w ramach której dostarczamy świeże warzywa z ekologicznych upraw.

EKO Żywność: Proponujemy to, co najlepsze

Zależy nam na jakości oferty Dębowy Dym, dlatego Klientom dostarczamy wyłącznie zdrową żywność ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z producentami krajowymi i zagranicznymi – najczęściej niewielkimi firmami rodzinnymi, które pielęgnują tradycje swojego rzemiosła, korzystając wyłącznie z wysokogatunkowych surowców, aromatycznych przypraw i naturalnych procesów obróbczych. To pozwala nam dostarczać najlepsze gatunkowo wędliny i wyroby masarskie, a także sery.

Sklepy ze zdrową żywnością: Twój świadomy wybór

Jako świadomi konsumenci stronimy od wysokoprzetworzonej żywności, sztucznych konserwantów i barwników. Chcemy żyć zdrowo i znać pochodzenie jedzenia, które trafia na talerze nasze i naszej rodziny. Pomagają nam w tym dobre sklepy ze zdrową żywnością.

Klientów z Żoliborza zapraszamy pod adres Rydygiera 18. Tutaj znajdziecie Sklep Ekologiczny Dębowy Dym, a w nim codziennie świeże i smaczne produkty – doskonałe do komponowania zdrowych śniadań, lunchy i dań obiadowych.